Міні навісна сівалка зернова СЗД 2.1 Деметра
Навісна сівалка Деметра призначена для посіву зернових, бобових і дрібнонасіннєвих культур з одночасним внесенням мінеральних добрив при агрегатуванні з тракторами малого тягового класу (мінітрактор, мототрактор).
Укомплектована:
- Варіатором-- безступеневим механізмом передач (для простоти і точності налаштування норми висіву)
- Задня стінка бака виготовлена з нержавіючої сталі
- Полімерні висівні і туковисівного апарата (додатково встановлені котушки для висіву трав'яних культур)
- Сошники виготовлені із загартованої сталі (Марка 30MnB5)
- Встановлені пружинні загортачи (додатковою опцією є установка класичних прикатывающих коліс)
При експлуатації цієї сівалки на малих полях з нестандартними розмірами, значно скорочується час висіву та енерговитрати, які необхідно втрачати у більшій кількості при посіві причіпними сівалками.
Аргегатируется з тракторами потужністю від 42 к. с.
|
Модель СЗД |
2100 |
|
Ширина захвату (м) |
2,1 |
|
К-сть рядів (шт.)* |
14/28 |
|
Відстань між сошниками (см)* |
75/150 |
|
Глибина посіву (см) |
0 – 11 |
|
Тиск сошника (кг) |
до 65 |
|
Швидкість при посіві (км/год) |
3 – 12 |
|
Швидкість транспортування (км/год) |
20 |
|
Продуктивність (га/год) |
0.54-2.34 |
|
Об'єм бункера (м3/кг)** |
0.23 (196) |
|
- з насінням |
0.17 (146) |
|
- з добривами |
0.06 (50) |
|
Повного завантаження вистачає на (га) |
0,58 |
|
Маса порожній СЗД (кг) |
626 |
|
Маса повної СЗД (кг)** |
822 |
|
Габарити: ШхДхВ (м) |
2,86 х 1,63х1,415 |
|
Технологічна колія (м) |
2,7 |
|
Категорія навішування |
І |
|
Потужність трактора, не менше (кВт/л. с.) |
31/42 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Деметра |
| Країна виробник | Україна |
| Глибина впровадження насіння | 11 мм |
| Кількість одночасно оброблюваних рядів | 14 |
| Об'єм насіннєвого бункера | 146 л |
| Ширина захвату | 2100 мм |
| Ширина міжрядь | 15 см |
| Габаритні розміри | |
| Маса | 626 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Продуктивність | 2 га/час |
| Робоча швидкість | 12 |
- Ціна: від 161 000 ₴









