2020: Компенсації сільгосптехніки не буде! Змінилися пріорітети?!
2020: Компенсації сільгосптехніки не буде!
У бюджеті на 2020 р не передбачено грошей на компенсацію покупки вітчизняної сільгосптехніки. Програма була ефективною, але зараз інші пріоритети.
Про це заявив заступник міністра розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства з питань агрополітики Тарас Висоцький , пише Kurkul.com .
«Треба розуміти, що є виробники сільгосптехніки, а є аграрії і саме фінансування останніх зараз в пріоритеті. З огляду на обмежені фінансові можливості, доводитися вибирати », - зазначає він.
Він додав, що піковий період, коли виробники техніки потребували підтримки пройшов. Зараз аграрії вже отримали можливість оцінити і протестувати українську техніку. Далі - виробники техніки повинні конкурувати і зацікавлювати аграріїв.
Заступник міністра зазначив, що програма виконана і вона була ефективною. Виробники мають стимул і можливість для розвитку, а аграрії отримають фінансовий інструмент, яким зможуть розпоряджатися.
Нагадаємо, що в законопроект про ринок землі авторства Кабміну депутати від «Слуги народу» готуються внести дві поправки - заборонити доступ іноземців до купівлі землі і зменшити кількість, яке можна буде зосередити в одних руках до 20 тис. Га.
Купуйте якісну українську техніку від VAGRO - інтернет супермаркет сільгосптехніки.
- Програма компенсації аграріям вартості сільгосптехніки вітчизняного виробника у 2024 роціУряд запускає програму 25% компенсації вартості сільгосптехніки українського виробництва. Відповідне рішення було ухвалене на засіданні Кабміну 08.03.2024 р. «Підтримка національного виробника, стимулювання попиту на продукцію й товари, зроблені в Україні, – основа нашої державної політики. Запровадження програми компенсації 25% вартості української сільгосптехніки, яку купують наші аграрії, – лише одна з програм такої підтримки.Повна версія статті
- Плюси та мінуси зберігання зерна в полімерних рукавахСьогодні дедалі більше фермерських господарств та елеваторів використовують технологію зберігання зерна у поліетиленових рукавах. А ті, хто ще не почав використовувати цю технологію, придивляються до неї і ставлять питання у профільних групах у соцмережах.Повна версія статті