Продавець VAGRO - інтернет-супермаркет сільгосптехніки розвиває свій бізнес на Prom.ua 4 роки.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
21 відгук
ВИНИКЛИ ПИТАННЯ? ТЕЛЕФОНУЙТЕ - 068 688 44 55 
Інтернет-супермаркет сільгосптехніки ВАГРО
+380 (68) 688-44-55

Плуги

Щоб отримати якісний і великий урожай, необхідно правильно підготувати землю під посів. При використанні традиційної технології обробітку ґрунту певний етап займає оранка за допомогою такої техніки як плуг. Плуг рихлить грунт на пласти і перевертає їх. Розпушування покращує повітряно-водний обмін, полегшує доступ поживних речовин до кореневої системи рослин, знищує бур'яни.

За способом агрегатування розрізняють навісні, причіпні та напівнавісні плуги. До ходової частини трактора кріпляться навісні плуги (оборотні, човникові, клавішні). Причіпні плуги мають власні колеса, опор на які і відбувається при транспортуванні. Робочими органами плуга можуть служити лемеші, диски, ножі та їх комбінації.

Сьогодні на ринку представлений широкий асортимент агрегатів, тому можна з легкістю купити плуг саме для свого підприємства.

Спеціальні плуги (садові, чагарникові) використовуються для обробки грунту на виноградниках, при великій каменистости грунту. При основної оранки на глибину до 30 см використовують плуги загального призначення. Дискові плуги найбільш актуальні при важких ґрунтах, засмічених рослинами, болотистих грунтах. Плантажні плуги орють грунт на глибину до 100 см, поліпшують водний режим грунту, зменшують втрати поживних речовин з верхніх шарів грунту. Одночасно з оранкою плантажним плугом можна вносити органічні або мінеральні добрива. Ярусні плуги покращують родючість і каштанових солонцевих ґрунтів. Плугами для гладкої оранки поля розбивають на загони. Клавішні плуги використовуються з самохідними шасі. На крутих схилах використовують човниковий секційний плуг.

Оборотні плуги найбільш поширені. Вони вирівнюють ґрунт на полях як середньої так і підвищеної важкості і покращують якість грунту.

Сучасний оборотний плуг має подвійні лемеша. Один працює в землі, а другий «відпочиває». На краю поля плуг перевертається за допомогою гідравліки, і в наступному ряду борозни відвалюються в ту ж сторону, таким чином, перешкоджаючи утворенню гребенів. Додатково економиться час і паливо. Приєднується до трактора за допомогою триточкового навішування.

Використання звичайного плуга призводить до утворення на полях подвійних гребенів або борозен. Конструкція звичайних плугів передбачає від двох до п'яти відвалів. Ширина і глибина борозни регулюється за допомогою гідравлічної системи трактора.

Основні заводи, які виробляють плуги Україна:

  • Завод Оптикон;
  • Велес Агро;
  • Уманьферммаш;
  • Завод Полігон;
  • Алекс Агро;
  • Агрореммаш.

При использовании традиционной технологии обработки почвы на полях предприятия не обойтись без такой техники как плуг Цена зависит от производителя, ширины захвата агрегата, особенностей конструкции (количество корпусов и ширина рабочих органов).

Широкий ассортимент плугов вы можете найти на нашем сайте. Если у вас возникнут какие-либо трудности, вы можете заказать обратный звонок с помощью специальной формы или позвонить по телефонам из раздела Контакты.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner